Kurzy pro zájemce o rekvalifikace v oboru manikura vč. nehtové modeláže

24.07.2010 11:23

 Odborně školíme v oborech manikura - nehtová modeláž.

Kurz stojí 5000,- korun v základní řadě, kde získáte teoretické i praktické znalosti ve výše uvedeném oboru.

Konzultační i výukové hodiny jsou zpravidla dle hodody, nejčastěji o víkendech. 1 výukový den Vám zabere cca 4 - 5 hodin času. V prvních hodinách nepotřebujete modelku, jedná se především o teoretickou část s prvním předvedením práce a možností sama si vyzkoušet jednoduchou modeláž a rozhodnout se, zda opravdu chcete kurz absolvovat.

 

V následujících výukových hodinách již potřebujete vlastní modelku.Měla by Vám zůstat nakloněna po celou dobu Vašeho kurzu, v posledních výukových hodinách se k jejím nehtům vrátíme a ukážeme si chyby a nedostatky, najdeme řešení..

 

Potřebovat budete ještě další 3 modelky, proto je důležité kontaktovat je ještě před započetím výuky a naplánovat s nimi čas, kdy na nich budete pracovat. Ve výjimečných případech Vám můžeme modelku zajistit.

 

Nebudete potřebovat žádné pomůcky, vše obdržíte v kurzu. Podle potřeby u nás můžete pomůcky pro vlastní potřebu zakoupit s výraznou slevou.

 

Důležitý je zápisník na drobné poznámky, do kterého si ale zároveň budete dělat poznámky s vlastními dotazy, abychom mohly vést konzultace Vám šité na míru.

 

Kurz ukončíte ve chvíli, kdy budete zvolenou techniku dokonale ovládat a sama cítit, že nastal ten správný čas pro samostatnou práci.

 

Na závěr kurzu obdržíte certifikát akreditovaný MŠMT, který Vás opravňuje zažádat si o živnostenské oprávnění. V současné době k provozování živnosti budete potřebovat 1letou garanci odborného dozoru.Je možnost získat za poplatek  u nás.

 

I po dobu provozování samostatné činnosti jsme s Vámi v kontaktu.Poradenská služba funguje 24 hodin denně.