Vítáme Vás!

 ....a přejeme Vám příjemný čas, strávený na těchto stránkách...

 

Nejsme žádné Studio ani Salon. To vše už máme za sebou, všechno jsme vyzkoušeli a ve finále jsem zůstala já, moje ruce, znalosti a dovednosti, získané 20-ti letou praxí v oborech, které Vám, mým potencionálním klientům nabízím.

Bývala jsem operátorkou na poštovních úřadech, byla jsem úřednicí v podatelně, asistentkou ředitele a přitom všem mámou dvou dětí. Ty občas stonaly, takže jsem zaměstnání opustila, abych se vydala jinou cestou, kde nejsou ani účetní, ani šéfové, kteří by mi nemoci mých dětí vytýkali. Založila jsem si agenturu na hlídání dětí a po roce se potkala s oborem, který mi doslova učaroval. Psal se rok 1991. Odešla jsem k americké firmě, naučit se modelovat nehty. Posléze jsem přestala být jen já, ale už jsme byly my. Otevřely jsme první kadeřnictví s kosmetikou a masážemi. Pak druhé......a pak zasáhl osud. Zůstala jsem s dětmi sama a musela je uživit, odcházely tenkrát na střední školy. A tak jsem si dodělávala vzdělání, sbírala zkušenosti a stala se ze mne zase jenom JÁ.

Nosným programem pro mne vždycky byly nehty a všechno, co se kolem tohoto zrohovatělého kousku kůže točilo. Od rohoviny jsem se dostala k těm jemnějším tkáním , k pleti a k produktům, které o ní pečují. S tím souvisí i vlasy a dávno odložené řemeslo kadeřnické.

Na mých stránkách Vám proto nabízím k posouzení a vyzkoušení všechno, co jsem se dodnes naučila. Jsem připravená předat Vám své vlastní zkušenosti ať už jako uživatelkám nebo jako budoucím mistrním svých oborů.

Najdete mne vždycky tam, kde mne budete potřebovat. Dělám pro to ostatně úplně všechno.

Pěkný den, či noc....

 

Vaše

 

Nataša Zemanová - Nasadilová

 

změna jména, aby Vás to nepletlo, pokud budete volat

 

 

 

 

http://www.mok.cz