Lité podlahy

Novinka, která si získává stále větší počet zastánců a stále větší počet již spokojených zákazníků je metoda zvaná lité podlahy.
Proč uvažovat zrovna o této technologii realizací podlah? Vyjmenujme si zákládní výhody lité podlahy, které spolu navzájem souvisí a v mnohém předčí klasickou betonovou podlahu. Minimální roztažnost bez diletačních spár, výborná tepelná vodivost jsou ideální vlastnosti pro použití podlahového topení. Podlaha je samonivelační, tzn. že díky své konzistenci se rovnoměrně rozleje a vytvoří ideálně rovný povrch bez vzduchových bublin. Jejich velmi rychlá a jednoduchá pokládka bez ohledu na zručnost řemeslníků usnadní a urychlí proces realizace. Jak jsme se již zmínili vytvořený ideální rovný povrch usnadní taktéž pokládku koberců, lina, dlažby, nebo plovoucí podlahy.

Závěrem

S touto technologií lité podlahy docílíme v závěru výborného, jedinečného zvukového a energeticky úsporného výsledku. Cena v konečné verzi nás odradit nemusí, protože je srovnatelná s klasickou podlahou. Ušetříme totiž na nutnosti dalšího stěrkování, času realizace a investic stran materiálu.

Share